1. Certina DS 4 Ø 40 mm armbåndsur i stål,
2. Certina DS 4 Ø 40 mm armbåndsur stål, gr
3. Certina DS 8 Moon Phase armbåndsur i stå
4. Certina DS Action C032.451.11.057.00
5. Certina DS Action C0320512203600 Dameur
6. Certina DS Action C0322511101101 Ur til
7. Certina DS Action C0322511105109 Ur
8. Certina DS Action C0324071104100 Ur
9. Certina DS Action Chronograph armbåndsur
10. Certina DS Action Chronometer armbåndsur
11. CERTINA DS Action Day-date automatic arm
12. Certina DS Action Diamonds lady armbånds
13. Certina DS Action Diver C032.407.11.041.
14. Certina DS Action Diver C032.407.11.051.
15. Certina DS Action Diver C0324071105110
16. CERTINA DS Action herreur i titan med læ
17. Certina DS Action Lady C032.251.21.031.0
18. Certina DS Action lady Chronometer armbå
19. Certina DS Action Special Edition herreu
20. Certina DS C006.407.11.038.01
21. Certina DS C032.251.11.011.01
22. Certina DS C032.451.11.047.00
23. Certina DS C032.451.11.097.00
24. Certina DS C034.417.11.057.00
25. Certina DS C035.210.11.037.00
26. Certina DS C035.210.22.037.02
27. Certina DS C035.410.11.037.00
28. Certina DS C035.410.11.057.00
29. Certina DS C035.410.16.037.01
30. Certina DS C035.410.22.037.02
31. Certina DS Caimano armbåndsur i titanium
32. Certina DS Caimano C0354101603701 Ur til
33. Certina DS Caimano dameur i rosa bicolor
34. Certina DS Caimano herreur i bicolour me
35. Certina DS Caimano herreur i double med
36. Certina DS Caimano Herreur i rosa med re
37. Certina DS Caimano herreur i stål med br
38. Certina DS Caimano Herreur i stål med læ
39. Certina DS Caimano Herreur i stål med re
40. Certina DS Caimano herreur med sort skiv
41. Certina DS Caimano herreur med stål lænk
42. Certina DS Caimano lady armbåndsur i bic
43. Certina DS Caimano lady armbåndsur i stå
44. Certina DS Caimano stål dameur med læder
45. Certina DS Caimano stål herreur med læde
46. Certina DS Caimano stål herreur med lænk
47. Certina DS Caimano Titanium C03521055037
48. Certina DS Caimano Ur til Herre C0174103
49. Certina DS Day-Date C032.430.16.041.00
50. Certina DS Diamond C032.051.11.036.00
51. Certina DS Diamond C032.051.22.036.00
52. Certina DS Dream 38 mm armbåndsur i stål
53. Certina DS Eagle C0237102705100 Ur
54. Certina DS Furious Chrono C0114172103700
55. Certina DS Lady Diamond C032.051.22.086.
56. Certina DS Ph200 Ur C0364071605000
57. CERTINA DS PH200M dykkerur med lænke og
58. CERTINA DS PH200M dykkerur med to remme
59. Certina DS Podium C034.451.11.047.00
60. Certina DS Podium C034.451.11.057.00
61. Certina DS Podium C034.451.16.057.00
62. Certina DS Podium C0344172208700 Ur til
63. Certina DS Podium C0344174408700
64. Certina DS Podium Chronograph 1/10 sec a
65. Certina DS podium chronograph 1/100 SEC
66. Certina DS Podium chronograph GMT armbån
67. Certina DS Podium Chronograph Lap Timer
68. Certina DS Podium GMT Chronometer armbån
69. CERTINA DS Podium herreur i titanium med
70. Certina DS Podium kobberfarvet armbåndsu
71. Certina DS Podium Lady 33 mm armbåndsur
72. Certina DS Podium Lady Dameur C034210110
73. Certina DS Podium Titanium Dameur C00141
74. CERTINA DS PODIUM UR I STÅL MED BLÅ SKIV
75. CERTINA DS PODIUM UR I STÅL MED BRUN LÆD
76. CERTINA DS PODIUM UR I STÅL MED GRØN SKI
77. CERTINA DS Podium ur i stål med sort ski
78. Certina DS Prime C0042103611600 Ur til D
79. Certina DS Prime Lady Round dameur, chro
80. Certina DS Spel Lady Round dameur titani
81. Certina DS Stella armbåndsur Bicolour me
82. Certina DS Stella armbåndsur i Double me
83. Certina DS Stella armbåndsur i stål med
84. Certina DS titanium Action C032.851.44.0
85. Certina DS Titanium C035.210.55.037.02
86. Certina DS Titanium C035.410.44.087.00
87. Certina DS-1 Big Date Powermatic 80 med
88. Certina DS-1 Big Date Special Edition C0
89. Certina DS-1 C029.807.16.081.01
90. Certina DS-1 herreur i stål med lænke
91. Certina DS-1 Powermatic 80 C029.807.11.0
92. Certina DS-1 Powermatic 80 special Editi
93. Certina DS-1 Powermatic 80, bicolor stål
94. Certina DS-1 Powermatic 80, grå skive me
95. Certina DS-1 Powermatic 80, mørkegrå ski
96. Certina DS-1 Powermatic 80, sort skive m
97. Certina DS-2 armbåndsur i stål med blå s
98. Certina DS-2 armbåndsur i stål med mørke
99. Certina DS-2 armbåndsur i stål med sort
100. Certina DS-2 armbåndsur i stål med sølv